şifalı bitkiler
First aid - Snakebites konusu 4306 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - SnakebitesFirst aid - Snakebites

Most North American snakes aren't poisonous. Some exceptions include the rattlesnake, coral snake, water moccasin and copperhead.

Excepting the coral snake, these poisonous snakes have slit-like eyes. Their heads are triangular, with a depression, or pit, midway between the eyes and nostrils.

Other characteristics are unique to certain poisonous snakes:

To reduce your risk of a snakebite, avoid picking up or playing with any snake. Most snakes usually avoid people if possible and bite only when threatened or surprised.

If you've experienced a snakebite:

Seek medical attention as soon as possible, especially if the bitten area changes color, begins to swell or is painful."First aid - Snakebites" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular