şifalı bitkiler
First aid - Stroke konusu 4831 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - StrokeFirst aid - Stroke

A stroke occurs when there's bleeding into your brain, or normal blood flow to your brain is blocked. Within minutes of being deprived of essential nutrients, brain cells start dying — a process that may continue over the next several hours.

A stroke is a true emergency. Seek immediate medical assistance. The sooner treatment is given, the more likely it is that damage can be minimized. Every moment counts.

If you notice a sudden onset of one or more of the following signs or symptoms, call your local emergency number immediately:

Risk factors for stroke include having high blood pressure, having had a previous stroke, smoking, having diabetes and having heart disease. Your risk of stroke increases as you age."First aid - Stroke" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular