şifalı bitkiler
Laboratory Tests infos konusu 4297 defa okunmuştur

Reklamlar

Laboratory Tests InfosIf you've ever had to give a tube of blood or a little cup of urine in your doctor's office, you've had a laboratory test. Laboratory tests check a sample of your blood, urine or body tissues. A technician or your doctor analyzes the test samples to see if your results fall within the normal range. The tests use a range because what is normal differs from person to person. Many factors affect test results. These include
  • Your sex, age and race
  • What you eat and drink
  • Medicines you take
  • How well you followed pre-test instructions
Your doctor may also compare your results to results from previous tests. Laboratory tests are often part of a routine checkup to look for changes in your health. They also help doctors diagnose medical conditions, plan or evaluate treatments, and monitor diseases.

"Laboratory Tests infos" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular