şifalı bitkiler
Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler konusu 20804 defa okunmuştur

Reklamlar

Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler


Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler
Hanımlar,
Bir fantazinin hikaye içermesi gerekmez. Küçük şekiller, hayaller de (belli bir sahne, bir bakış, bir yüz, bir dokunuş) sizin için anlam ifade edebilir.

Sizi heyecanlandıran şey tamamen cinsel olmayabilir. Daha romantik ve duygusal olabilir. Birisinin yüzünüzü okşadığını, size sarıldığını düşünmek ya da birisinin size dokunmasına şaşırmak gibi.

Genellikle küçük ayrıntılar fantazi yaratmak için önem taşır. Sizin için önemli olan öğeleri keşfetmeye çalışın. Bazı kadınların tanımladığı, hoşlarına giden küçük noktalar: İlişki sırasında partnerlerinin çok fazla uyarılmış olduğunu düşünmek, partnerlerinin orgazma ulaşırken nasıl gözüktüğünü hayal etmek, partnerlerinin onların zevk alması için her şeyi yapması, değişik bir ortamda seks yapıyormuş gibi görünmek; tahtaların üzerinde, sualtında, karda, kumsalda ya da kendi kendine seks yapmak.

Duygulara odaklanma egzersizini bir fantaziyle birlikte yapmaya çalışın. Örneğin, kalçanızdaki hislere konsantre olun, vücudunuza dokunun ve sizi okşayan ellerin partnerinizin elleri olduğunu hayal edin.

Yukarıdakileri birkaç kez denedikten sonra, zevk alma seanslarınız boyunca fantazi kurmaktan hoşlanacak ve bunu daha kolayca yapabileceksiniz.

"Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)