şifalı bitkiler
Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler konusu 20546 defa okunmuştur

Reklamlar

Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler


Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler
Hanımlar,
Bir fantazinin hikaye içermesi gerekmez. Küçük şekiller, hayaller de (belli bir sahne, bir bakış, bir yüz, bir dokunuş) sizin için anlam ifade edebilir.

Sizi heyecanlandıran şey tamamen cinsel olmayabilir. Daha romantik ve duygusal olabilir. Birisinin yüzünüzü okşadığını, size sarıldığını düşünmek ya da birisinin size dokunmasına şaşırmak gibi.

Genellikle küçük ayrıntılar fantazi yaratmak için önem taşır. Sizin için önemli olan öğeleri keşfetmeye çalışın. Bazı kadınların tanımladığı, hoşlarına giden küçük noktalar: İlişki sırasında partnerlerinin çok fazla uyarılmış olduğunu düşünmek, partnerlerinin orgazma ulaşırken nasıl gözüktüğünü hayal etmek, partnerlerinin onların zevk alması için her şeyi yapması, değişik bir ortamda seks yapıyormuş gibi görünmek; tahtaların üzerinde, sualtında, karda, kumsalda ya da kendi kendine seks yapmak.

Duygulara odaklanma egzersizini bir fantaziyle birlikte yapmaya çalışın. Örneğin, kalçanızdaki hislere konsantre olun, vücudunuza dokunun ve sizi okşayan ellerin partnerinizin elleri olduğunu hayal edin.

Yukarıdakileri birkaç kez denedikten sonra, zevk alma seanslarınız boyunca fantazi kurmaktan hoşlanacak ve bunu daha kolayca yapabileceksiniz.

"Fantazi Kurma Yeteneğinizi Genişletmek İçin Öneriler" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular