şifalı bitkiler
Orgazm Dürtüleri konusu 21428 defa okunmuştur

Reklamlar

Orgazm Dürtüleri


Orgazm Dürtüleri


Bazen vücudunuz ekstra dürtülere ihtiyaç duyabilir. Aşağıya bazı kadınlardan öğrendiğimiz tavsiyeleri ekledik. Tümü sizin için doğru olmayabilir. Vücudunuzu tekrar yol göstericiniz yapın.

1 Cinsel uyarılma sırasında bacaklarınızı, karnınızı, kollarınızıya da ayaklarınızı sıkmayı deneyin, bunları yapıyorsanız da daha fazlası için çabalayın. Vücudun gerilmesi refleks halinde verilen bir tepkidir ve bu gerginliğin artması orgazmdır.

2 Vajina kaslarını sıkın ya da Kegels'in egzersizlerinden bazılarını yapın. Bu uyarılmayı artırır ve cinsel duygularınıza odaklanmanızı sağlar.

3 Uyarıldığınızda, başınızın yatağın kenarından sarkması için pozisyon değiştirin. Bu kanın başınıza gitmesini sağlar ve nefes alışınızı değiştirir. Her ikisi de bazı kadınlarda vücudun gerilmesine ve uyarılmaya yardım eder.

4 Orgazm taklidi yapmaya başlayın. Kalçalarınızı hareket ettirin. Kendi kendinize sizi heyecanlandırıp zevke getirecek sözler söyleyin; "hadi", "gel artık", "daha fazla" gibi.

5 Daha fazla uyarıldığınızda bu noktadan biraz uzaklasın ve sonra tekrar oraya geri dönün. Parmaklarınızı klitorisin yanında, göğüslerinizde, göğüs uçlarınızda ve karnınızda da gezdirin. Ya da temponuzu, dokunuşlarınızı değiştirin.

6 Yaptıklarınızı görmek için karşınıza bir ayna koyabilirsiniz.

7 Kendinizi biraz uyardıktan sonra porno bir kitaptan bir bölüm okuyun ya da kendinizi hoş bir fantaziyi gerçekleştirirken hayal edin.

8 Seksi bir gecelik, sutyen, tanga külot alın. Seansınıza bunlar üzerinizdeyken başlayın. Parmaklarınızla onlara dokunun. Bunlar üzerinizdeyken göğüslerinize ya da cinsel organınıza dokunmak nasıl? Bir süre sonra soyunun ya da hoşunuza gittiyse üzerinizde birkaç parça çamaşır bırakın.

9 Değişik bir pozisyonda kendinize dokunmayı deneyin. Sırtüstü yatıyorsanız ters dönün. Başınız ve çeneniz yastıkta bedeninizi yukarı kaldırmaya çalışın. Ya da ayaklarınız havada sırtüstü yatın. Vücudunuzu hareket ettirin.

10 Kısa bir süreliğine nefesinizi tutmaya çalışın ya da sıkça nefes alın.Bunları okuduktan sonra nasıl hissediyorsunuz? Bir an önce denemek için şevke geldiyseniz unutmayın ki bunlar yapacaklarınızın sadece bir bölümü. Yorgun olduğunuzda ya da seks yapmak istemediğinizde bunları yapmak orgazm olmanızı sağlamaz. Tepki için kendinizle vakit geçirmeniz, ortam hazırlamanız ve vücudunuzdan zevk almanız gerekli. Bu yüzden listeden beğendiğiniz bir ya da iki tanesini deneyin. Kendinize en az üç seans verin ki keşfedebilesiniz.

Listeyi okuduktan sonra az da olsa kaygılıysanız bunun sebebi ne kadar iyi olacağınızdan korkmanız. "Bunlar işe yaramıyorsa bende bir sorun olmalı" diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu tür üzüntüler zevk almanızı engeller. Gelişiminizle ilgili kaygılarınız varsa bu normal. Dikkatinizi kendinize vermeye devam ederseniz daha rahat olmaya başlarsınız ve gelişimi fark edersiniz. Her şey işe yaramayacak, ancak zamanla neyin iyi olduğunu öğreneceksiniz.

Bazen sadece uyarılmaya ayrılan zamanı artırmak sizi orgazma yaklaştırır. Bu nedenle seanslarınız boyunca kendinize zevk vermek için 30-45 dakika ayırın. Bu zaman çok önemli. Uyarılmanız ya da orgazm olmanız uzun zaman alıyorsa hayalkırıklığına uğrayabilirsiniz, ama sabırlıolun. Bir süre sonra bu kadar uzun sürmez. Üst üste birkaç kez orgazm olunabilir. Ne kadar çok orgazm olursanız, o kadar az zamanda uyarılırsınız. Kendinize gereken zamanı verin.

"Orgazm Dürtüleri" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular