şifalı bitkiler
First aid - Animal bites konusu 4286 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - Animal Bites


First aid - Animal bites

If an animal bites you or your child, follow these guidelines:

Doctors recommend getting a tetanus shot every 10 years. If your last one was more than five years ago and your wound is deep or dirty, your doctor may recommend a booster. You should have the booster within 48 hours of the injury.

Domestic pets cause most animal bites. Dogs are more likely to bite than cats are. Cat bites, however, are more likely to cause infection. Bites from nonimmunized domestic animals and wild animals carry the risk of rabies. Rabies is more common in raccoons, skunks, bats and foxes than in cats and dogs. Rabbits, squirrels and other rodents rarely carry rabies.

"First aid - Animal bites" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular