şifalı bitkiler
First aid - Black eye konusu 4704 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - Black Eye


First aid - Black eye

The so-called black eye is caused by bleeding beneath the skin around the eye. Sometimes a black eye indicates a more extensive injury, even a skull fracture, particularly if the area around both eyes is bruised (raccoon eyes) or if there has been a head injury.

Although most black eye injuries aren't serious, bleeding within the eye, called a hyphema, is serious and can reduce vision and damage the cornea — the clear, protective "window" at the front of the eye. In some cases, abnormally high pressure inside the eyeball (glaucoma) also can result.

To take care of a black eye:

Seek medical care immediately if you experience vision problems (double vision, blurring), severe pain, or bleeding in the eye or from the nose.

"First aid - Black eye" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular