şifalı bitkiler
First aid - Bruise konusu 4403 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - Bruise


First aid - Bruise

A bruise forms when a blow breaks small blood vessels near your skin's surface, allowing a small amount of blood to leak out into the tissues under your skin. The trapped blood appears as a black-and-blue mark. Sometimes, there also are tiny red dots or red splotches.

If your skin isn't broken, you don't need a bandage. You can, however, enhance bruise healing with these simple techniques:

See your doctor if:

These signs and symptoms may indicate a more serious problem, such as a blood-clotting problem or blood-related disease. Bruises accompanied by persistent pain or headache also may indicate a more serious underlying illness and require medical attention.

"First aid - Bruise" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular