şifalı bitkiler
Televizyonu yakından seyretmek gözü bozar mı? konusu 9004 defa okunmuştur

Reklamlar

Televizyonu Yakından Seyretmek Gözü Bozar Mı?


Televizyonu yakından seyretmek gözü bozar mı?


Televizyonu yakından izlemek, bir kırılma kusuruna neden olmaz, diğer bir ifadeyle “gözü bozmaz”. Ancak bazen çocuklar göz sağlığı yerinde olduğu halde, ortamdaki ses ve görüntü kalabalığından kurtulmak için, bazen de uzaktan net göremedikleri için televizyona yaklaşmak eğilimi taşırlar. Bu nedenle televizyonu yakından seyretmek sebep değil, sonuçtur.

"Televizyonu yakından seyretmek gözü bozar mı?" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :Emre KÖROĞLU
Bazen yanlış yazıyorsunuz!!!!!!
Yanlış yazdığımız konularda bizi uyarırsanız ayrıca doğru olanı bize bildirirseniz, bizlere ve dolayısıyla bu siteyi ziyaret eden insanlara iyilik etmiş olursunuz. İlginize teşekkür ederiz.

Yazan :tuğçe cadı
katılıyorum

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular