şifalı bitkiler
Memede Değişme konusu 14281 defa okunmuştur

Reklamlar

Memede Değişme


Memelerdeki değişimler

Kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi de meme gelişmesidir. Ergenlik devri sonlarına doğru memeler normal şekillerini alır. Ama herkes de küçük farklılıklar olacağını kabul etmek, gebelik ve doğumdan sonra da bazı değişiklikler olacağını bilmek gerekir. Meme içinde tıpkı bir çarşaf altında küçük bir pirinç tanesi hisseder gibi sert bir kitleden veya meme başında çekilme, simetrisinde farklılaşma gibi anormalliklerden yakınılıyorsa, doktora başvurulması şarttır. Adete yakın, göğüslerde hassasiyet ve içinde ağrılı kistler çoğu kez normaldir ve tedaviyle geçer.

"Memede Değişme " Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :ela aydın
benım 6 yaşında cocugum var .ve 19 ay emzırdım .calısan anneyım .9 saat emzıremıyordum .ve emzırme sırasında memelerımde buuyuk oranda kuculdu .kılo verdıgım ıcın sandım ama suan kılom nnormal halen kucukler sebepı nedır .cok merak edıyorum

Yazan :Merve ŞAHİN
yeni gelişmekte olan genç kızım sağ memem sol mememden daha hızlı büyükmektedir. sorun teşkil edermi?
Genelde olan bir durumla karşı karşıyasınız. Normal diyebiliriz. Ancak boyut farkımın çok bariz olması durumunda doktora danışabilirsiniz.

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular