şifalı bitkiler
Keneler Nerelerde Yaşar konusu 8358 defa okunmuştur

Reklamlar

Keneler Nerelerde Yaşar


Keneler genellikle, uzun çalılıklarda, ormanlarda, dere kenarlarındaki otlarda, ormandaki odun kalıntıları arasında yaşarlar. Ayrıca hayvanların barındığı yerlerde bulunurlar.

Yağmurlardan sonra daha çok ortaya çıkarlar. İddia edildiği gibi ağaçlarda bulunmaz veya ağaca çıkmazlar. Yaprak üzerinde durup kurbanlarının yanlarından geçmesini beklerler. Temas ettiği anda yapışırlar.

Kaynak : keneler.com

"Keneler Nerelerde Yaşar" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :neval teğin
yaa şu lanet olası keneler neden ortaya çıktı?bi çözüm yolu lazım..

Yazan :zeynep abay
bunu yazana çok teşekkür ederm allah razı olsun

Yazan :ece kara
tavukları keserseniz bu ölümler bize müstehak ve doğanın dengesi bozulursa olacağı bu madem bu siteyi kurdunuz bu kenelerle ilgili birşeyler yapmayı düşündünüz mü?

Yazan :Yakub Özbek
Kenenin aşısı neden bulunmuyor

Yazan :ayberk ebiloğlu
bana kene yapıştı o keneyi allha belasını versinl hepsinin

Yazan :arno asoryan
keneler hakkındki bu bilgi için çok teşekür ederim.

Yazan :ömer&kara_ok_72
allah kimseye bu hastalığı göstermesin

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular