şifalı bitkiler
Sinameki Yaprak Çayı konusu 11809 defa okunmuştur

Reklamlar

Sinameki Yaprak Çayı


Yetiştiği Yerler : tropikal ve subtropikal bölgelerde yetişmektedir.

Kullanım Bilgileri : müshil etkisi bulunduğundan kısa süreli olarak gecici kabızlık rahatsızlıgına iyi gelir .

Kullanım Tavsiyeleri : demlenerek kullanılmaktadır.bagırsak hastalıklarında nedeni bilinmeyen karın agrılarında kullanılmamalıdır.12 yasın altındaki cocuklara tavsşye edilmez.

"Sinameki Yaprak Çayı" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :rhg
zayıflatıyor ama sık kullanıldıgında bagırsak tembelligi yapıormus.ben 2 yıl kullanmıstım ara vermeden bi şi olmamıstı ve zayıf kalmıstım.ender sarac bi hafta kullanıp ara verin dior.

Yazan :ay_deniz38
sık kullanıldıgında vücuda her hangi bir zararı varmıdır? tesekür ederım

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular