şifalı bitkiler
Zihinsel ve Cinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları konusu 8956 defa okunmuştur

Reklamlar

Zihinsel Ve Cinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları


Zihinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları

Ilık suyun içine, 5-10 damla portakal çiçeği yağı, dilimlenmiş limon ve nane yapraklarını koyup kendinizi iyi hissedene kadar içerisinde kalın. Vücudunuzun dinlenmesinin yanı sıra, kafanızda bulunan birçok problemden kurtulacak ve rahatlayacaksınız. Zihniniz daha iyi çalışacak tüm yorgunluğunuzu atacaksınız. Portakal çiçeği yağının sakinleştirici özelliği vardır. Limon Cildi besler, nane yaprakları nefesi açarak zihni güçlendirir.

Cinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları

Sıcak suyun içine bolca gül yaprağı koyun. 10 damla gül yağı da ekledikten sonra 15 dakika içerisinde kalın. Banyodan çıktıktan sonra kendinizi canlanmış hissedeceksiniz. Gül yağı tüm teninizi kaplayarak afrodizyak özelliğini banyo yoluyla size geçirir.Beyninize daha çok oksijen gönderirken mükemmel kokusuyla içinizi açar.

"Zihinsel ve Cinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular