şifalı bitkiler
Uykusuzluğa Karşı ve Cilt İçin Bitki Banyoları konusu 7396 defa okunmuştur

Reklamlar

Uykusuzluğa Karşı Ve Cilt İçin Bitki Banyoları


Uykusuzluğa Karşı Bitki Banyoları

Sıcak suyun içine gül yağı ve ylang ylang (Uzakdoğu ürünleri satan dükkanlardan temin edilebilir) bitki yağını da ekleyin. On dakika içinde kaldıktan sonra vücudunuzun uykuya ihtiyaç duyduğunu hissedeceksiniz. Gül yağı rahatlatıcı özelliğe sahip olduğu kadar güzel kokusuyla da etkiler. Ylang ylang yağının da zihinsel açıdan etkileyici de dinlendirici özelliği vardır.

Cilt İçin Bitki Banyoları

Küveti doldurduğunuz sıcak suya iki küçük fincan süt tozu atın. İçinde 15 dk. kalın. Çıktıktan sonra cildinizin yumuşadığını hissedeceksiniz. Süt, doğal bir temizleyici ve bakım ürünüdür.

"Uykusuzluğa Karşı ve Cilt İçin Bitki Banyoları" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular