şifalı bitkiler
Barfiks Hareketi ( pull-up ) konusu 46577 defa okunmuştur

Reklamlar

Barfiks Hareketi ( Pull-up )


Herhangi bir nesneyi el ile kavrayarak bedeni yukarı doğru çekme hareketidir.Çok zor ama aynı zamanda çok da faydalı bir harekettir.Kol,sırt ve karın kaslarına kadar geniş bir yelpazeyi çalıştırır.Bu harekette :

"Barfiks Hareketi ( pull-up )" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :ahmet ali
ben 14 yaşındayım kollarım çok güçsüz nasıl güçlendiririm cevabınızı lütfen çabuk yazın

Yazan :eren erol
bakın cocuklar hepınız ne kadar hareketlerı yapabılıyorsanız yapın o sızın yararınıza olur. ama herzaman duzenlı bır sekılde spor yapmayı unutmayın kendınıze ıyı bakın kolay gelsın.

Yazan :ßerkin YüzüqüLéç
Ben 14 Yaşındayım sabah öğle akşam 10-15 şınav 10 mekik ve 1 kola 50 kere 3 kglik ağırlıklardan kaldırıyorum yeterlimi ??

Yazan :serdar onay
bn 15 yaşındayım 67 kiloyum boyum 1.72 günde 50 şınav 40-50 mekik 15 barfiks sizce bu yeterlimidir . cevap yazarsanız sevinirim

Yazan :eda yılmaz
barfiks gerçekten boy uzatır mı???

Yazan :silvanlı rüzgar

Tek elle ama destek vererek 15 tane çekiyorum asker.

Yazan :Göktuğ Okutan
ben 13 yaşındayım hergün 30 - 35 tane barfiks çekiorum yeterli mi

Yazan :hasan
ben 14 yaşındayım 80 kiloyum günde 10 şınav 10 mekik 3 barfix çekiyorm yeterlimi dir yoksa daha sayıyı artırmalımıyım

Yazan :ivan drago
barfiks boya etkisi olur mu?

Yazan :ibrahim
ben1.90 boyundayım 88 kg 80 barfiks çekiyorum 200şınav300mekik 40tek kolmekik günde10kmkoşu ağırlık çalışması ve yüzme kickbox tekvando aikido gibi etkinliklrim var bu benim için yeterlimi

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular