şifalı bitkiler
Doğum Kontrol Haplarının Yan Etkileri konusu 9931 defa okunmuştur

Reklamlar

Doğum Kontrol Haplarının Yan Etkileri


Doğum Kontrol Haplarının Yan Etkileri.doğum kontrol hapları
Sağlığı yerinde olan kadınların uyguladıkları bir doğum kontrolü yöntemi de doğum kontrol haplarıdır. Doğum kontrol hapları her ne kadar çok etkin bir hamilelik önleyici ilaç olsa da bir takım yan etkilere sahiptirler. Doğum kontrol haplarının yan etkileri aşağıda listelenmiştir.


Doktorunuzun tavsiyesi ve sürekli kontrolüyle birlikte sizi rahat ettirebilecek olan doğum kontrol hapları dikkatsiz ve özensiz kullanım sonucu sağlığınızı ciddi bir şekilde bozabilir. Dikkat etmeniz gerekne şey doğum kontrol hapı aldıktan sonra sağlık durumunuzdaki ani değişikliklerden doktorunuzu bilgilendirmektir.

"Doğum Kontrol Haplarının Yan Etkileri" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :yaren
Merhaba ben yaren 19 yasindayim ve dogim kontrol hapi kullaniyorum 2 gunden bei kalbim hizli hizli atiyo .bunun nedeni nedir?

Yazan :kamelya aç
bu haplar çok mu kilo aldırıyo ya.:( en fazla kaç kilo alırız?

Yazan :ayşen GÜNDENER
yaşım 41 doğum kontrol hapı kullanıyordum geçen ay bıraktım yaşım ileri bir yaş olduğu için bazı yan etkilerle karşılaşıyordum ama bunlar ortadan kalktı hapı bıraktığım için bu ay 5gün erken geldi normalmi

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular