şifalı bitkiler
First aid - Heart attack konusu 4307 defa okunmuştur

Reklamlar

First Aid - Heart Attack


First aid - Heart attack

A heart attack occurs when an artery supplying your heart with blood and oxygen becomes blocked. This loss of blood flow injures your heart muscle. A heart attack generally causes chest pain for more than 15 minutes, but it can also be "silent" and have no symptoms at all.

Many people who suffer a heart attack have warning symptoms hours, days or weeks in advance. The earliest predictor of an attack may be recurrent chest pain that's triggered by exertion and relieved by rest (angina).

Someone having an attack may experience any or all of the following:

If you or someone else may be having a heart attack:

"First aid - Heart attack" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular