şifalı bitkiler
Baş Ağrısına Ceviz konusu 24785 defa okunmuştur

Reklamlar

Baş Ağrısına Ceviz


baş ağrısına iyi gelen şifalı bitkilerBaş ağrıları çoğu zaman dayanılmaz olan durumlardır. Bu ağrılara, bir tablet ağrı kesici çözüm gibi görünse de aslında ağrı kesicilerin eklemlerdeki kıkırdak dokuyu ciddi şekilde zedelediği ve bu nedenle eklem sorunlarına yol açtığı bilinmektedir.

O zaman ne yapılmalıdır? Bu sorunun en güzel cevabı şifalı bitkilerdir. Anadoluda yüz yıllardır biriken otacı(şifalı bitkilerle tedavi) kültürü bir modern hastalığın daha düşmanı konumundadır. Baş ağrısı.

Baş ağrısının neden kaynaklandığının tespiti önemlidir:

Başınız ağrıyor ağrı enseden kabarıp yukarıya tepeye doğru yükseliyor. Bu durumda ensede ve vücudun genelinde bir ağırlık var ve hatta ensenin uyuşması da bütün bu rahatsızlıklara eşlik ediyor. Bu durum kollesterol yükselmesiyle açıklanabilecek bir durumdur. Kollesterolün düşürülmesi bu tür bir baş ağrısının giderilmesi anlamına gelmektedir.

Ne yapmalıyız:

Kollesterolün düşürülmesinde ceviz sıklıkla kullanılan bir şifalı bitkidir. Önceden dış kabuğunu soyduğunuz cevizleri(sert kabuktan bahsediyoruz) bir bardak ılık suda 6-7 saat bekletiniz. Bardaktaki suyun renginin değiştiğini ve hatta yoğunluğunun arttığını göreceksiniz. Daha sonra bu suyu içerek tüketiniz. Bu kürü 1 hafta uygulayıp 1 hafta bırakınız yaklaşık 3-5 haftda artık vücuttaki ağırlığın ve baş ağrılarınızın kalmadığını göreceksiniz.

"Baş Ağrısına Ceviz" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :sibel can

Başım cok kötü agrıyor. ilaç kullanıyom ama etkisi yok. bunun için ne yapmalıyım.....

Yazan :mehmet can

dişlerim çörümüş çekmekten başka tedavi şekli var mı

Yazan :eliif can
çok şime yaradı sağolun çok teşekkür

Yazan :miktat pekcan
bende küme baş agrısı var inanılmaz derecede başım agrıyor bahsettiğiniz ceviz kabuğumu onumu suda bekletmek gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim teşekürler.

Yazan :Yeliz dilek ÖZBEK
Ben okuldan geldiğimde çok yoruluyorum .Yorgunluğumu gidermek için ne yapmalıyım

Yazan :ayhan gökçe
bilgi için teşekkürler. Ancak cevizin miktarını belirtirseniz sevinirim. saygılar.

Yazan :engin arduç
7 yıldır hergün her saat her dakika her saniye gözlerimde ağrı var.gitmediğim hastane ve doktor kalmadı.ne olursunuz bana yardımcı olunuz.

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)