şifalı bitkiler
Yararlı Egzersizler 2 konusu 10274 defa okunmuştur

Reklamlar

Yararlı Egzersizler 2Karın Kasmak

Ayakta dik durun. Boynunuzu, ayaklarınızı ve bacaklarınızı gevşek tutarak karnınızı öne çıkartın ve bir saniye kadar öyle kalın. Karın kaslarınızı sıkın ve karnınızı mümkün olduğu kadar içeri çekip iki saniye durun. Normal soluk alarak 20 kez tekrarlayın. Bu egzersizi bacaklarınız hafifçe bükük olarak yapmanız daha faydalıdır.

Bacak Arasında Sallanma

Bacaklarınızı açın, kollarınızı başınızın üstünden yukarıya doğru gerin ve dizlerinizi bükerken kollarınızı bacaklarınızın arasından geçirip gidebildiğiniz kadar geriye götürün. Kollarınızı düz tutun. Tekrar doğrulun. 10 kez tekrarlayın ve bu sayıyı kendinizi zorlamayacak kadar hergün artırın.


Yazı SaglikSifa.com'a aittir. Alıntı yaparken, kaynak gösteriniz."Yararlı Egzersizler 2" Hakkında Yapılmış Bütün Yorumlar

Yazan :mete
12 dakika spordan sonra yağlar eriyormuş arkadaşlar

Yazan :hatice
daha çok hareket olsaydı ii olurdu ama bukadarıda güsel

Yazan :brocew
kilo vermk çok zor ama buna gerçekten inanırsak oluyor.ben 70 kilodum şuan 48 kilodayım sadece yediklerime dikkat ettim ve bol bol yürüyüş yaptım.bunu herkeste yapabilir.birde kilo vermek için ne kadar erken başlarsanız sizin için okdar iyi.çünkü metabolizmanız yvaşladığı için kilo vermek çok zor olur.iyi günler

Yazan :edanur
kilo oldugundan kimse bana teklif etmiyor yeterrrrr

Yazan :cem
pek yorucu degil...

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular