şifalı bitkiler
Varis Çorabı konusu 11279 defa okunmuştur

Reklamlar

Varis Çorabı


Varis Çorabı


Varis çorabıVaris çorabı nedir?
Varis çorabı Varisle ilgili rahatsızlıklarda en uygun alternatif tedavi yöntemlerinden biridir. Varis çorabı ile toplardamarlara baskı yapılır ve uygulanan basınç sayesinde kan göllenmesi yani kan reflüsü engellenmiş olur.

Varis çorabı nasıl kullanılır?
Varis çorabı toplardamarlar rahatken yani  içinde kan en az seviyedeyken giyilmelidir. Varis çorabı sabah yataktan kalkmadan önce giyilmelidir. Çünkü kan uykuda düzene girmiştir ve yatar pozisyonda olduğunuzdan toplardamarlarınız boştur. Farz edelim gündüz çorabı giymeniz gerekti! O zamanda ayaklarınızı 5-10 dakika yukarı kaldırın böylece damarlarınızı boşaltmış olursunuz ve çorabınızı ardından giyebilirsiniz. Varis çorabı ile günlük işlerinizi yapabilirsiniz fakat gece yatarken varis çorabınızı giymenize gerek yoktur.

"Varis Çorabı" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular