şifalı bitkiler
Burun Estetik Operasyonu ve Yakup Avlşar konusu 5671 defa okunmuştur

Reklamlar

Burun Estetik Operasyonu Ve Yakup Avlşar


Burun Estetiği ve Yakup Avşar
Dünya’nın güzel kadınlarına baktığımız zaman ilk dikkatimizi çeken unsur yüzleridir. Bu güzel yüze sahip olmanın en temel şartı olan güzel bir burna ve burun, kaş, yüz arasında mevcut olan estetik oran ve uyuma , uzmanlarca altın oran diye isimlendirilen , sahiptirler. Bu sayede herkesi kendilerine hayran bırakabilmektedirler. Her kadının hayalidir bu tip güzelliğe sahip olmak, lakin çekilen ağrı , sızı ve acı yüzünden bir çoğu bu orana sahip olmak için gerekli estetik operasyonlardan çekinirler.

Yeni geliştirilen bir yöntem sayesinde çekinmeye gerek kalmayak. Op. Dr. Yakup Avşar’ın geliştirdiği ve dünyada büyük beğeni toplayan yeni yöntem sayesinde güzel bir yüze kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Yöntemi kısaca açıklayacak olursak, video endoskopi olarak isimlendirilen yöntem kullanılarak burun kemiği detaylıca incelenir. Daha sonra istenilen şekle nasıl sokulacağı kararlaştırılıp mikro törpüleme ile törpülenerek şekle sokulur. Bu sayede kırılma olmadığından acı, sızı, ağrı ve morluklar oluşmaz. Kırma işlemi uygulanmaması sayesinde ileride oluşabilecek çökmelerin oluşturabileceği şekil bozuklukları riski ortadan kalkmaktadır.

Bunların yanı sıra burnun ucunca oluşan ve estetik durmayan operasyon izi oluşmayacak ve güzelliğinize gölge düşmemiş olacaktır. Eski tip estetik operasyonlarda ameliyattan sonra bir hafta kadar normal yaşantıdan uzak kalmanın yanı sıra bir yıla yakında dikkatli olmak gerekliydi. Bu yöntem sayesinde operasyondan sonra normal yaşantınıza dönmeniz sadece bir kaç saatinizi alacaktır.

"Burun Estetik Operasyonu ve Yakup Avlşar" hakkında yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Sizde Yorum Yapmak istermisiniz ?

Yorumlar site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Sağlık Şifa Arama

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular