şifalı bitkiler
Şu anda Haberler kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Haberler

Vajinal akıntı

KADINLARDA VAJİNAL AKINTI Kadınların doktora gitmelerinin büyük bir kısmını akıntılar oluşturur. Hâlbuki evli olsun bekâr olsun her kadından akıntı gelebilir.

Boyun Egzersizleri ve Boyun Fıtığı

Her bireyin sağlık bir hayat sürebilmesi için egzersiz yapmaya ihtiyacı vardır.

Kabızlığa ne iyi Gelir

KABIZLIK Kabızlık kalın bağırsağın son kısmında dışkının fazla beklemesinden kaynaklanana bir rahatsızlıktır. Dışkı fazla beklediğinde dışkıdaki su geriye doğru emilmektedir.

Tonsilit ve Tedavisi

BADEMCİK Tıp dilinde “Tonsiller” olarak adlandırılan bademcikler yutak girişinde, dil kökünün iki yanında bulunmaktadırlar.

selülit

Selülit (cellulite) Öncelikle bilmeniz gereken şey “Selülit bir kilo sorunu değil bir cilt sorunudur” Fazla kilolar bu durumun görünür olmasını sağlamaktadır.

Akciğer Hastalıkları

Akciğer Hastalıkları: Akciğer Nedir? Göğüs boşluğunda kalbin her iki yanına yayılır, vücudumuzun temel ihtiyaçlarından olan oksijenin alınıp karbondioksitin vücut dışına salınımını sağlar, içinde hava kesecikleri bulanan süngerimsi yapıdaki akciğerin rengi birey büyüdükçe değişir.

Varis Çorabı

Varis Çorabı Varis çorabı nedir? Varis çorabı Varisle ilgili rahatsızlıklarda en uygun alternatif tedavi yöntemlerinden biridir.

Burun Estetiği

Burun: Burunumuz yüzümüzün ortasında koku almanın yanında yüz görünümünü ve güzelliğini etkileyen bir organımızdır.

Adet gecikmesi

Adet Gecikmesi (Amenore) Adet görme (Regl): Ergenliğe ulaşmış bayanların, hamilelik dönemleri hariç 28 günde bir gördükleri vajinal kanamadır bu kanamanın nedeni, salgılanan kadın hormonları nedeniyle düşen rahiç iç zarıdır.

Gençlikte olumlu tutum geliştirme

Gençlikte Olumlu tutum geliştirme. Olumlu tutum; insanın kendisini ileriki yaşlara hazırlaması için uğraşılan ve yapılmasından zevk alınan hobi, okuma, zekâ oyunları veya beceri oyunları gibi davranışların bütününe denir.

eklem ağrıları

Eklem Ağrıları Eklem ağrıları sürekli yakınılan rahatsızlıklardan birisidir. Hayatımızın akışını tam olarak etkilemese de eklem ağrıları bazı zamanlarda ciddi sorunlara neden olmakta ve hayat standardını önemli oranda düşürmektedir.

| Sonraki ->

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)