şifalı bitkiler
Şu anda Lazer Epilasyon kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonda bölgelere göre ortalama seans süreleri

Lazer epilasyonda bölgelere göre ortalama seans süreleri Tüm yüz:10 dakika Çene: 3 dakika Bıyık : 3 dakika Sakal üstü: 5 dakika Boyun: 5 dakika Omuz: 15 dakika Sırt:30 dakika Sırt + omuz: 45 dakika Göğüs: 30 dakika Bacaklar:45 dakika Genital : 10 dakika.

Geçici Epilasyon Yöntemleri

Geçici Epilasyon Yöntemleri ● Cımbız Çoğu kadın için, cımbız ile alma en ucuz ve hemen etkisi görülebilen bir yöntemdir. Cımbızla almada, küçük metal pense benzeyen ve her kılı kökünden çeken cımbız kullanılır.

Lazer Epilasyon Hakkında Sorular

Lazer Epilasyon Hakkında Sorular Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır ? Lazer ışını anajen (aktif) fazdaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kıl kökleri aynı anda aktif olmazlar.

Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları

Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları Son dönemde tartışılmaya başlayan “metroseksüel erkek” kavramıyla birlikte çeşitli uygulamalar için güzellik merkezlerine giden erkeklerin sayında önemli artış olduğu gözlenmektedir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon uygulamasının güvenilirliği ve tesiri, Amerikan gıda ve ilaç dairesi FDA (Food and Drug Association) tarafından 1997 yılında onaylanmıştır. Lazer, kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir.

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_721_0.MYI' (Errcode: 28)