şifalı bitkiler
Şu anda Şifa Bilgileri kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Şifa Bilgileri

Yemek Konusunda Farklı Davranışlar

Yemek Konusunda Farklı Davranışlar; Deneysel bağlamda hayvan modeli ideal kabul edilebilir. Sıçan, yemek sırasında alıştığı besini düzenli bir şekilde alarak ağırlığını sabit tutar.

Baş Ağrısı için faydalı bazı maddeler

Baş Ağrısı için faydalı bazı maddeler; Süt, sıtmalı kimselere ve başı ağrıyanlara iyi gelmez. Süte alışık olmayanlara iyi gelmez.

Sarımsağın Etkisi Aslında Islatıldıktan Sonra Ortaya Çıkıyor.

Sarımsağın faydası ısladıktan sonra uzun süre beklendiğinde ortaya çıkıyor. Ülkemizde kullanılan önemli lezzetlendiricilerden birisi de sarımsaktır.

Ne Zaman Meyve Yemeliyiz?

Yemeklerden önce meyve yemek sağlığa yararlı olarak kabul edilir.Çünkü meyvelerdeki yararlı maddeleri vücudun aç karnına, tok karnına olduğundan daha iyi sindirdiği bilinmektedir.

Gençlik Veren Kokteyller

Havuç,lahana,dereotu kokteyli: Malzeme: 4 orta boy havuç, 2 lahana yaprağı, 1 avuç maydanoz. Yapılışı: Havuçlar yıkanıp soyulur.

Uykusuzluğa Karşı ve Cilt İçin Bitki Banyoları

Uykusuzluğa Karşı Bitki Banyoları Sıcak suyun içine gül yağı ve ylang ylang (Uzakdoğu ürünleri satan dükkanlardan temin edilebilir) bitki yağını da ekleyin. On dakika içinde kaldıktan sonra vücudunuzun uykuya ihtiyaç duyduğunu hissedeceksiniz.

Sakinleştirici ve Strese Karşı Bitki Banyoları

Sakinleştirici Bitki Banyoları Ilık suyun içine lavanta,sardunya yaprağı ve köknar ağacının yapraklarından ekleyin. Suda yarım saat kaldıktan sonra tüm stresinizin yok olduğunu farkedeceksiniz.

Zihinsel ve Cinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları

Zihinsel Canlılık Veren Bitki Banyoları Ilık suyun içine, 5-10 damla portakal çiçeği yağı , dilimlenmiş limon ve nane yaprakları nı koyup kendinizi iyi hissedene kadar içerisinde kalın.

Enerji Veren Bitki Banyoları

Vücut ısınızın biraz üstünde bir banyo suyu hazırlayıp içine biberiye ve nane koyun. Ardıç yağı ndan da 5-6 damla damlatın.

Lida

Piyada adını sık sık duyduğumuz Lida nedir ? Lida bir zayıflama ilacı olarak anılmaktadır. Lida'nın anavatanı Çin'dir. Çin malı gibi bu da öyledir, demeyiniz çünkü doğal bir üründür.

Şifa Çeşmeleri

İlmin olanca gücüyle kâinatları keşfe koyulduğu günümüzde, her yeni gün gözlerimin önünde bir perdenin daha sıyrıldığını ve pırıl pırıl bakir bir hakikatin önümüze serildiğini görüyor ' 'Daha var mı?" diyerek şaha kalkıyoruz.

| Sonraki ->

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)