şifalı bitkiler
Şu anda Hipnoz kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Hipnoz

Kişisel Saygı

KENDİNE GÜVEN ve KENDİNE SAYGI Hemen hemen herkes, zaman zaman kendinden şüpheye düşme şeklindeki duyguları tecrübe eder. Çoğumuz olumlu yanlarımızdan çok olumsuz yanlarımız üzerinde durarak kendimizi eleştirmeye meyilliyizdir.

Cinsel Problemler

Cinsel Problemlerin Telkin İle Çözümü : Cinsel fonksiyon bozukluğu, cinsel arzu, canlanma ve orgazm gibi bir veya daha fazla cinsel tepki fazından bir veya bir kaçında fizyolojik mekanizmaların bozulmasını içerir.

Mantal Şifa

MANTAL ŞİFA Ruhsal şifanın çok etkileyici sonuçlar ortaya koyduğu bir sahadır. Mantal şifa sahasına, sebebi belirlenemeyen sinirsel hastalıklar, kuruntular, takıntılar, aşırı heyecan halleri, hırçınlıklar vs.

Ruhsal Şifa

Ruhsal Şifa Şifacı bir medyom vasıtasıyla yapılan, bedensel enerjisinin ötesinde, ruhsal tesirlere aracılık etmek, ruhsal rehberler yardımıyla gelen ruhsal tesirleri hastaya yönlendirmek suretiyle yapılan iyileştirme ve tedavi şeklidir.

Vücudu Gevşetmek

Vücudu Gevşetmek Yumuşak bir ses kullanmak ve uygun yerlerde boşluklar bırakmak faydalı olabilir; böylece gevşeme boyunca size rehberlik etmesi için teybi çalıştırabilirsiniz.

Tasavvurun Önemi

Tasavvurun Önemi Sözel telkinlerle olumlu bir şekilde çalışmaya ek olarak tasavvurunuz da size yarar sağlayacak şekilde kullanılabilir. Tasavvurun bilgiden daha önemli olduğunu söyleyen Einstein'dı.

Zihin Beden İlişkisi

ZİHİN / BEDEN İLİŞKİSİ Eski çağlardan beri zihin ve bedenin birlikte oluş hali insanların merakını uyandırmıştır.

Hipnoz ve Kontrol

Hipnozcu Kişiyi Kontrol Edebilir mi? Pek çok uzman her türlü hipnozun aslında kendi kendine hipnoz olduğu konusunda hemfikirdirler.

Hipnoz

HİPNOZUN DOĞASI Birinci işlevinin eğlendirmek olduğu düşüncesi de dahil olmak üzere hipnoz hakkında inanılan pek çok şey doğru değildir.

Reklamlar

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular