şifalı bitkiler
Şu anda Zayıflama Diyetleri kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Zayıflama Diyetleri

Şişmanlığın zararları

Şişmanların ömür süreleri daha kısa olmaktadır. Şişman kimseler görünüş bakımından pek hoş karşılanmaz bu da şişmanlarda psikolojik bozukluklara neden olur.

iyibir zayıflama diyeti nasıl olmalıdır şişmanlık nedir

Şişmanlık nedir? Neden olur? Şişmanlık, harcanandan fazla enerji alımına bağlı olarak oluşan bir sağlık sorunudur.

Kilo vermenin sırrı bu ufak ayrıntılarda gizli

"Fazla yemiyorum ama kilo alıyorum?" kilo sorunu olan kadın ve erkeğin en sık kullandığı cümlelerden biridir.

Genlere Uygun Diyet

Hızlı diyet mücadelecileri, rahatlayın ve bir nefes alın çünkü kilo almak ya da zayıflayamamak sizin suçunuz değil, genleriniz suçlu! Amerikalıların bir zayıf bir şişman haline alışık oldukları ünlü talkshow'cu Oprah Winfrey, son olarak kendini diyet gurusu Dr.

Kilo Vermenin Püf Noktaları

Enerji besinler vasıtası ile alınır ve bedensel faaliyetler ile de harcanır. Eğer aldığımız enerji miktarı harcadığımızdan fazla ise artık enerji vücutta yağ olarak depolanacaktır.

Yağ yemeden nasıl yağlanıyoruz?

Yağ yemeden nasıl yağlanıyoruz? ‘Ağzıma yağ sürmediğim halde neden yağlanıyorum?’ Diyet sürecindeki bir çok insan diyetisyenine kafa kurcalayan bu soruyu soruyor.

Şişmanlığı Önleme

Diyet Fiziksel aktivitenin artırılması Davranış değişikliği İlaç Cerrahi yöntemlerdir.

Diyet - Şişmanlığın Önlenmesi

Diyet Fiziksel aktivitenin artırılması Davranış değişikliği İlaç Cerrahi yöntemlerdir.

Zihinde Zayıflama

Zihinde Zayıflama Fazla kilo lu olmanın birden fazla nedeni olabilir.

Reklamlar

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular