şifalı bitkiler
Şu anda Genel Sağlık kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Genel Sağlık

Sağlıklı yemek pişirin

Sağlıklı yemek pişirin! Sağlıklı beslenme ilkelerini önemsiyorsanız hazırladığımız 25 öneriye mutlaka göz atın. "Ne yemek pişiricem?" bir dert.

Beden tipinize göre beslenin

Beden tipinize göre beslenin Artık devir sadece kalori hesabına dayalı klasik diyetle zayıflama devri değil.

Bunları uygula, 150 yıl yaşa!

Bunları uygula, 150 yıl yaşa! Uzun ve sağlıklı yaşam kuralları bir kitapta toplandı. Daha uzun yaşamak ve genç kalmak için ipuçları Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar "Daha uzun yaşamak ve genç kalmak için en önemli 500 yol" adlı kitapta toplandı.

Uzun Süre Yaşamı Keşfetmek

Dünyanın en ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz'e göre kalp krizinin başlıca nedeni aşırı kilolar.

Yumurtasız kahvaltı sofrası kalmasın

Yumurtasız kahvaltı sofrası kalmasın Sabah kahvaltısında yumurta yemek dikkati artırıyor ve tüm gün zinde tutuyor. Sabah kahvaltısında yumurta tüketmenin önemine dikkat çeken Hacettepe Üni.

4.5 kilo vermenin 12 yolu

Metabolizmanızın hızını arttırmak ve hedefiniz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek için bu tavsiyeleri deneyin. Az kilolu olduğunuzda, gün boyunca daha az kalori kullanırız.

Ağız Kokusu

AĞIZ KOKUSUNU ÖNLEMENİN 11 YOLU Ağız kokusu toplumda çok büyük bir sorundur. Tahmin edilenden daha yaygındır ve sosyal ortamlarda sizi ve diğer insanları çok rahatsız eder.

Kene

Özellikleri Boy: 5 mm. (yeni kan emmiş dişi 1,2 cm) Renk: Koyu kızıl kahverengi. kırmızı kahverenginde yassı, oval bir parazittir.

Obezite Tehlikesi

Obezite Tehlikesi Obeziteye giden tehlikeli cümle: Ham yap! Farklı yöntemlerle çocuğu doygunluğun ötesinde yemeye zorlamak, obeziteye davetiye çıkarıyor. Uzmanlar, yiyeceklerin ödül veya cezalandırma aracı olarak kullanılmaması gerektiğini söylüyor.

Yağlanmak da aşırı yağsız olmak da riskli

Yağlanmak da aşırı yağsız olmak da riskli Aşırı yağlı bir vücuda sahip olmakla, aşırı yağsız bir vücuda sahip olmak aynı oranda tehlike yaratıyor.

Yorgunluk hangi hastalıkların habercisi?

Yorgunluk hangi hastalıkların habercisi? Çoğu zaman önemsemediğimiz yorgunluk, ciddi hastalıkların işareti olabilir.

<- Önceki |

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)