şifalı bitkiler
Şu anda Kadın Sağlığı kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Kadın Sağlığı

Klitorise estetik düzenleme

Klitorise estetik düzenleme Cinsel ilişki sırasında sertleşen ve duyarlılığı sağlayan klitorisin etrafındaki dokulara yapılan estetik müdahalelerin orgazmı kolaylaştırma etkisi biliniyor. Ameliyatlarda aslında klitorise doğrudan müdahale edilmiyor.

Adet Öncesi

Kadınlarda Adet Öncesi Dönem AÖS tartışılırken hem fiziksel hem de duygusal yönleri dikkate alınmalıdır. Fiziksel seviyede göğüslerin şişmesi ve hassaslığı, karın ağrıları ve gerilmeyle karın bölgesinde bir duyarlılık olabilir.

Hamilelikte Beslenme

Gebelikte Beslenme Hazırlayan : Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı Gebelikte Sindirim Sorunları Gebelikte Doğru ve Yeterli Beslenme Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Nokta Gebelik Döneminde Tüketilmesi Gereken Besinler ve Ölçüleri Örnek Yemek Listesi Gebelikte Beslenmede Dikkat Edilecek Noktalar Gebelik anne adayı olmak,.

Meme Kanseri

Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türüdür. ABD’de her yıl 185000 kadına meme kanseri tanısı konulmakta ve bu hastaların 46000’i yaşamını yitirmektedir.

Vajina Egzersizleri (Kegel)

Vajina Egzersizleri (Kegel) Bu konuda, vajina kaslarınızı kontrol etmeye çalışınız. Bu kasların adı "pubococcygeal kasları ".

Menopoz Bir Hastalık mı?

Menopoz Bir Hastalık mıdır? Menopoz tedavisi yapılmalı mıdır? Bu tartışmalar hala sürmekte olup birkaç yıl önce kabul edilenler bugün reddedilebilmektedir.

<- Önceki |

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)