şifalı bitkiler
Şu anda Health Categories kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Health Categories

First aid - Choking

Insort a article on later. soryy this. Choking occurs when a foreign object becomes lodged in the throat or windpipe, blocking the flow of air.

First aid - Burns

To distinguish a minor burn from a serious burn, the first step is to determine the degree and the extent of damage to body tissues.

Laboratory Tests infos

If you've ever had to give a tube of blood or a little cup of urine in your doctor's office, you've had a laboratory test. Laboratory tests check a sample of your blood, urine or body tissues.

<- Önceki |

Reklamlar

Alternatif Tıp Nedir?

Son çeyrek yüzyılda modern yaşam tarzının getirdiği, kötü beslenme, hareketsizlik ve stres etkileri yaşamımızın dengesini alt üst etmiş durumdadır. Bu gibi nedenlerden dolayı çağımızda hastalıklarda artışlar görülmüştür. Tıp ilerlemesine rağmen, her derde deva olamamıştır. Bu gelişmeler üzerine asıl çarenin doğada olduğu anlaşılmıştır. Eskiden "kocakarı ilaçları" olarak tabir edilen yöntemlerin, günümüzde Alternatif Tıp inceleme alanına girmesi ile bitkilerin vucudumuz üzerindeki olumlu etkileri de kanıtlanmıştır. Doğadaki meyveler, sebzeler, baharatlar ve şifalı bitkiler bizlere doğanın bir hediyesi, yaradanın bir ikramıdır. Bizim bu ikramdan yararlanmamız alternatif tıbbın ortaya çıkışına ortam hazırlamıştır.

Sitedeki bütün konular