şifalı bitkiler
Şu anda Genel Sağlık kategorisini listelemektesiniz.

Sağlık Şifa Arama

Reklamlar

Genel Sağlık

Burun Gerisine Akıntılar

KULAK - BURUN - BOĞAZ HASTALIKLARI Burun Gerisine Akıntı Hazırlayan: Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Burun Gerisine Akıntı (BGA) boğazda akıntı toplandığını hissetmek veya burnun gerisinden akıntının aktığının farkına varmaktır.

Ofiste dizlerinizi 90 derece kırarak oturmayın

Ofiste dizlerinizi 90 derece kırarak oturmayın Doç. Dr. Bülent Aksoy, ofiste çalışanların yaptığı en sık yanlışlardan birinin dizleri 90 derecelik açıyla tutarak oturmak olduğunu söyledi.

Gen Projesi - Gen Kopyalama

İnsan Genom Projesi Hazırlayan : Prof. Dr. Işık Bökesoy Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbi Genetik Bilim Dalı İnsan Genom projesi “yaşamın sırları çözüldü” sloganı ile Clinton ve Blair tarafından Haziran 2000 de dünyaya duyuruldu.

İlaç Alerjileri

ALERJİ - ALERJİK HASTALIKLAR İlaç Alerjileri Hazırlayanlar : Prof. Dr. A.

Lenf Kanseri

LENFOMA NEDİR ? Lenfoma ,diğer grup onkolojik hastalıklar içinde yaşamın uzatılması ve daha kaliteli yaşam sağlanması ve hastaların kurtarılmaları açısından daha fazla başarı elde edilmiş bir hastalıktır.

Kanser nedir?

Kanser nedir? Kanser, günümüzün en önemli sağlık sorunlarından birisi. Sık görülmesi ve öldürücülüğünün yüksek olması nedeniyle de bir halk sağlığı sorunu.

Bademcik iltihabı ve Tedavisi

Bademcik iltihabı ve bitkisel yolla tedavisi.. Bademcik iltihabı (Tonsillitis) Bademcik olarak adlandırdığımız beze dokusu, bir tür lenf dokusudur ve öteki lenf bezleri gibi, bedeni enfeksiyonlardan korumakla yükümlüdür.

Sağlıklı Ayakkabı Seçimi

Uygun Ayakkabı Seçimi Hazırlayan: Yrd. Doç.Dr.

Varisler ve varis tedavisi

ESTETİK / CİLT SAĞLIĞI Varisler varis tedavisi Hazırlayan: Dr. Şebnem Yıldırımoğlu Varis nedir ? Varis, vücudun herhangi bir yerinde toplardamarların genişlemesidir.

Gürültünün Sağlığımıza Etkisi

ÇEVRE VE SAĞLIK - ÇEVRE SAĞLIĞI Gürültünün Sağlık Üzerine Etkileri Hazırlayan: Dr. Çiğdem Güner Kocaeli Üniversitesi, Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Araştırma Görevlisi İnsan ve toplum üzerinde olumsuz etki yapan ve istenmeyen seslere gürültü denir.

Hava Değişimi - Mevsim Değişimi - Yorgunluk ve Ağrılar

ÇEVRE VE SAĞLIK - ÇEVRE SAĞLIĞI Hava Değişiklikleri ve Ağrılar Hazırlayan: Dr.

<- Önceki | | Sonraki ->

Reklamlar

Sizin İçin Seçtik

    Can't create/write to file '/tmp/#sql_757_0.MYI' (Errcode: 28)